• Kis slider

  • Széchenyi terv

Aktuális ajánlat

2017 évi vízilabda mérkőzések

Október 4.

19:00 – Metalcom Szentes- ZF Eger (felnőtt férfi)

 

Október 6.

17:30 – Legrand Szentes – Honvéd (serdülő)

18:45 – Legrand Szentes – Honvéd (gyerek)

20:00 – Legrand Szentes – Honvéd (ifi)

 

Október  8.

14:00 – Legrand Szentes – Szombathely (serdülő)

15: 15 – Legrand Szentes – Szombathely (serdülő)

16:30 – Legrand Szentes – Szombathely (ifi

 

Október 13.

17:30 – Legrand Szentes – Vasas (serdülő)

18:45 – Legrand Szentes – Vasas (gyerek)

20:00 – Legrand Szentes –Vasas(ifi)

 

Október 14.

Hungerit Szentes – UVSE II. (felnőtt női)

 

Október 15.

10:00 – Yordo Szentes – UVSE (lány serdülő)

11:15 – Yordo Szentes – UVSE (lány ifi)

 

Október 18.

19:00 – Hungerit Szentes – Honvéd (felnőtt női)

 

Október 21.

18:00 – Metalcom Szentes – Szeged ( felnőtt férfi)

 

Október 28. (Női Magyar Kupa és Férfi Felnőtt bajnoki)

10:00 – Eger – Hungerit Szentes

11:30 – Tatabánya – Szeged

14:30 – BVSC – Eger

16:00 – Szeged – Hungerit Szentes

18:00 – Metalcom Szentes – Racionet Honvéd

20:00 – BVSC – Tatabány

 

Október 29. (női magyar kupa és utánpótlás fiú bajnoki)

10:00 – Hungerit Szentes – Tatabánya

11:30 – Szeged- Eger

13:00 – Legrand Szentes – FTC ( fiú serdülő)

14:15 – Legrand Szentes – FTC ( gyerek serdülő)

16:00 – Legrand Szentes – FTC ( ifi serdülő) – sátorban

16.00 – BVSC- Hungerit Szentes – fedettben

18:00 – Tatabánya – Eger

20:00 – Szeged – BVSC

 

Október 31.

10:00 – Yordo Szentes – OSC (lány gyerek)

11:15 – Yordo Szentes –  OSC (lány serdülő)

12:30 – Yordo Szentes – OSC (lány ifi)

 

November 12.

10:00 – Yordo Szentes – Tatabánya (lány gyerek)

11:15 – Yordo Szentes –  Tatabánya (lány serdülő)

12:30 – Yordo Szentes – Tatabánya (lány ifi)

 

November 19

10:00 – Legrand Szentes –BVSC( fiú serdülő)

11:15 – Legrand Szentes – BVSC( gyerek serdülő)

12:30 – Legrand Szentes – BVSC ( ifi serdülő)

 

November 25.

18:00 – Hungerit Szentes – Dunaujváros

 

December 3.

10:00 – Legrand Szentes – Debrecen( fiú serdülő)

11:15 – Legrand Szentes – Debrecen ( gyerek serdülő)

12:30 – Legrand Szentes – Debrecen ( ifi serdülő)

14:00 – Yordo Szentes – Polo SC (lány gyerek)

15:15 – Yordo Szentes –  Polo SC (lány serdülő)

16:30 – Yordo Szentes – Polo SC (lány ifi)

 

December 6.

19:00 Hungerit Szentes – Szeged ( női felnőtt)

 

December 10.

10:00 – Legrand Szentes – KSI ( fiú serdülő)

11:15 – Legrand Szentes – KSI ( gyerek serdülő)

12:30 – Legrand Szentes – KSI ( ifi serdülő)