• Kis slider

  • Széchenyi terv

Aktuális ajánlat

Szurkoljunk együtt kedvenceinknek! Vizes VB közvetítés

Szurkoljunk együtt kedvenceinknek!

 
A strand területén két helyszínen (a brügnél és a büféknél) kihelyezett tévéken folyamatosan megtekinti a Vizes VB eseményeit.

 

JÚLIUS 14., PÉNTEK

11.00: Műugrás, selejtező, férfiak, 1 m

11.00: Szinkronúszás, technikai gyakorlat, szóló, selejtező

16.00: Műugrás, selejtező, nők, 1 m

16.00: Szinkronúszás, technikai gyakorlat, duett, selejtező

21.00: Nyitóünnepség

 

JÚLIUS 15., SZOMBAT

10.00: Szinkron műugrás, selejtező, férfiak, 3 m

10.00: Nyílt vízi úszás, döntő, férfiak, 5 km

11.00: Szinkronúszás, technikai gyakorlat szóló, döntő

13.00: Szinkron toronyugrás, vegyes, 10 m, döntő

16.00: Műugrás, nők, 1 m, döntő

18.30: Szinkron műugrás, férfiak, 3 m, döntő

19.00: Szinkronúszás, technikai gyakorlat, duett, vegyes, selejtező

 

JÚLIUS 16., VASÁRNAP

9.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, nők: Olaszország–Kanada

10.00: Szinkron toronyugrás, nők, 10 m, selejtező

10.00: Nyílt vízi úszás, nők, 10 km, döntő

10.50: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, nők: Brazília–Kína

11.00: Szinkronúszás, technikai gyakorlat duett, döntő

12.10: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, nők: Új-Zéland–Spanyolország

13.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, nők: Dél-Afrika–Egyesült Államok

15.45: Műugrás, férfiak, 1 m, döntő

17.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, nők: Hollandia–Franciaország

18.30: Szinkron toronyugrás, nők, 10 m, döntő

18.50: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, nők: Ausztrália–Kazahsztán

19.00: Szinkronúszás, technikai gyakorlat, csapat, selejtező

20.10: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, nők: Japán–MAGYARORSZÁG

21.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, nők: Oroszország–Görögország

 

JÚLIUS 17., HÉTFŐ

9.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, férfiak: Brazília–Kazahsztán

10.00: Szinkron műugrás, nők, 3 m, selejtező

10.50: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, férfiak: Montenegró–Kanada

12.10: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, férfiak: Franciaország–Olaszország

13.00: Szinkron toronyugrás, férfiak, 10 m, selejtező

13.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, férfiak: Spanyolország–Görögország

16.00: Szinkron műugrás, nők, 3 m, döntő

17.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, férfiak: Szerbia–Dél-Afrika

18.00: Szinkronúszás, technikai gyakorlat duett, vegyes, döntő

18.50: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, férfiak: Egyesült Államok–Horvátország

19.00: Szinkronúszás, szabad gyakorlat, szóló, selejtező

20.10: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, férfiak: Ausztrália–MAGYARORSZÁG

21.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, férfiak: Japán–Görögország

 

JÚLIUS 18., KEDD

9.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 2. forduló, nők: Egyesült Államok–Spanyolország

10.00: Toronyugrás, nők, 10 m, selejtező

10.00: Nyíltvízi úszás, férfiak, 10 km, döntő

10.50: Vízilabda, csoportmérkőzés, 2. forduló, nők: Új-Zéland–Dél-Afrika

11.00: Szinkronúszás, technikai gyakorlat, csapat, döntő

12.10: Vízilabda, csoportmérkőzés, 2. forduló, nők: Japán–Hollandia

13.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 2. forduló, nők: Görögország–Kazahsztán

15.30: Toronyugrás, nők, 10 m, elődöntő

17.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 2. forduló, nők: Ausztrália–Oroszország

18.30: Műugrás, 3 m/10 m csapatverseny, döntő

18.50: Vízilabda, csoportmérkőzés, 2. forduló, nők: Kína–Kanada

19.00: Szinkronúszás, szabad gyakorlat, duett, selejtező

20.10: Vízilabda, csoportmérkőzés, 2. forduló, nők: Franciaország–MAGYARORSZÁG

21.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 2. forduló, nők: Olaszország–Brazília

 

JÚLIUS 19., SZERDA

9.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 2. forduló, férfiak: Franciaország–Ausztrália

10.00: Műugrás, férfiak, 3 m, selejtező

10.00: Nyíltvízi úszás, nők, 5 km, döntő

10.50: Vízilabda, csoportmérkőzés, 2. forduló, férfiak: Dél-Afrika–Görögország

11.00: Szinkronúszás, szabad gyakorlat, szóló, döntő

12.10: Vízilabda, csoportmérkőzés, 2. forduló, férfiak: Spanyolország–Szerbia

13.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 2. forduló, férfiak: Oroszország–Horvátország

15.30: Műugrás, férfiak, 3 m, elődöntő

17.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 2. forduló, férfiak: Egyesült Államok–Japán

18.30: Toronyugrás, nők, 10 m, döntő

18.50: Vízilabda, csoportmérkőzés, 2. forduló, férfiak: Kanada–Kazahsztán

19.00: Szinkronúszás, szabad gyakorlat, csapat, selejtező

20.10: Vízilabda, csoportmérkőzés, 2. forduló, férfiak: MAGYARORSZÁG–Olaszország

21.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 2. forduló, férfiak: Brazília–Montenegró

 

JÚLIUS 20., CSÜTÖRTÖK

9.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 3. forduló, nők: Japán–Franciaország

10.00: Műugrás, nők, 3 m, selejtező

10.00: Nyílt vízi úszás, csapatverseny, 5 km, döntő

10.50: Vízilabda, csoportmérkőzés, 3. forduló, nők: Ausztrália–Görögország

11.00: Szinkronúszás, szabad gyakorlat, duett, döntő

12.10: Vízilabda, csoportmérkőzés, 3. forduló, nők: Oroszország–Kazahsztán

13.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 3. forduló, nők: Olaszország–Kína

15.30: Műugrás, nők, 3 m, elődöntő

17.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 3. forduló, nők: Brazília–Kanada

18.30: Műugrás, férfiak, 3 m, döntő

18.50: Vízilabda, csoportmérkőzés, 3. forduló, nők: Új-Zéland–Egyesült Államok

19.00: Szinkronúszás, szabad gyakorlat, szabad kombináció, selejtező

20.10: Vízilabda, csoportmérkőzés, 3. forduló, nők: Hollandia–MAGYARORSZÁG

21.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 3. forduló, nők: Dél-Afrika–Spanyolország

 

JÚLIUS 21., PÉNTEK

8.30: Nyílt vízi úszás, férfiak, 25 km, döntő

8.30: Nyílt vízi úszás, nők, 25 km, döntő

9.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 3. forduló, férfiak: Spanyolország–Dél-Afrika

10.00: Toronyugrás, férfiak, 10 m, selejtező

10.50: Vízilabda, csoportmérkőzés, 3. forduló, férfiak: Szerbia–Görögország

11.00: Szinkronúszás, szabad gyakorlat, csapat, elődöntő

12.10: Vízilabda, csoportmérkőzés, 3. forduló, férfiak: Egyesült Államok–Oroszország

13.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 3. forduló, férfiak: Japán–Horvátország

15.30: Toronyugrás, férfiak, 10 m, elődöntő

17.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 3. forduló, férfiak: Brazília–Kanada

18.30: Műugrás, nők, 3 m, döntő

18.50: Vízilabda, csoportmérkőzés, 3. forduló, férfiak: Montenegró–Kazahsztán

19.00: Szinkronúszás, szabad gyakorlat, duett, vegyes, selejtező

20.10: Vízilabda, csoportmérkőzés, 3. forduló, férfiak: Franciaország–MAGYARORSZÁG

21.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 3. forduló, férfiak: Ausztrália–Olaszország

 

JÚLIUS 22., SZOMBAT

10.30: Vízilabda, nők, helyosztók: A4–B4 (H1)

11.00: Szinkronúszás, szabad gyakorlat, szabad kombináció, döntő

12.00: Vízilabda, nők, helyosztók: C4–D4 (H2)

13.00: Szinkron műugrás, vegyes, 3 m, döntő

17.00: Toronyugrás, férfiak, 10 m, döntő

17.30: Vízilabda, nők, a negyeddöntőbe jutásért: A2–B3 (NJ1)

19.00: Vízilabda, nők, a negyeddöntőbe jutásért: A3–B2 (NJ2)

19.00: Szinkronúszás, szabad gyakorlat, duett, vegyes, döntő

20.30: Vízilabda, nők, a negyeddöntőbe jutásért: C2–D3 (NJ3)

22.00: Vízilabda, nők, a negyeddöntőbe jutásért: C3–D2 (NJ4)

 

JÚLIUS 23., VASÁRNAP

9.30: Úszás, selejtezők (férfi 400 m gyors, női 400 m gyors, férfi 100 m mell, férfi 50 m pillangó, női 100 m pillangó, férfi 4×100 m gyors váltó, női 4×100 m gyors váltó), elődöntő (női 200 m egyéni vegyes)

10.30: Vízilabda, férfiak, helyosztók: A4–B4 (H1)

12.00: Vízilabda, férfiak, helyosztók: C4–D4 (H2)

17.30: Vízilabda, férfiak, a negyeddöntőbe jutásért: A2–B3 (NJ1)

17.30: Úszás, elődöntők (férfi 100 m mell, férfi 50 m pillangó, női 100 m pillangó, női 200 m egyéni vegyes), döntők (férfi 400 m gyors, női 400 m gyors, férfi 4×100 m gyors váltó, női 4×100 m gyors váltó)

19.00: Vízilabda, férfiak, a negyeddöntőbe jutásért: A3–B2 (NJ2)

20.30: Vízilabda, férfiak, a negyeddöntőbe jutásért: C2–D3 (NJ3)

22.00: Vízilabda, férfiak, a negyeddöntőbe jutásért: C3–D2 (NJ4)

 

JÚLIUS 24., HÉTFŐ

9.30: Úszás, selejtezők (férfi 200 m gyors, női 1500 m gyors, férfi 100 m hát, női 100 m hát, női 100 m mell)

9.30: Vízilabda, nők, helyosztók: H1 vesztese–H2 vesztese (H3)

10.50: Vízilabda, nők, helyosztók: H1 győztese–H2 győztese (H4)

12.10: Vízilabda, nők, helyosztók: NJ1 vesztese–NJ3 vesztese (H5)

13.30: Vízilabda, nők, helyosztók: NJ2 vesztese–NJ4 vesztese (H6)

14.50: Vízilabda, nők, negyeddöntő: A-csoport győztese–NJ3 győztese (N1)

16.10: Vízilabda, nők, negyeddöntő: B-csoport győztese–NJ4 győztese (N2)

17.30: Úszás, elődöntők (férfi 200 m gyors, férfi 100 m hát, női 100 m hát, női 100 m mell), döntők (férfi 100 m mell, férfi 50 m pillangó, női 100 m pillangó, női 200 m egyéni vegyes

20.30: Vízilabda, nők, negyeddöntő: C-csoport győztese–NJ1 győztese (N3)

22.00: Vízilabda, nők, negyeddöntő: D-csoport győztese–NJ2 győztese(N4)

 

JÚLIUS 25., KEDD

9.30: Úszás, selejtezők (férfi 800 m gyors, női 200 m gyors, férfi 50 m mell, férfi 200 m pillangó)

9.30: Vízilabda, férfiak, helyosztók: H1 vesztese-H2 vesztese (H3)

10.50: Vízilabda, férfiak, helyosztók: H1 győztese-H2 győztese (H4)

12.10: Vízilabda, férfiak, helyosztók: NJ1 vesztese-NJ3 vesztese (H5)

13.30: Vízilabda, férfiak, helyosztók: NJ2 vesztese-NJ4 vesztese (H6)

14.50: Vízilabda, férfiak, negyeddöntő: A-csoport győztese–NJ3 győztese (N1)

16.10: Vízilabda, férfiak, negyeddöntő: B-csoport győztese–NJ4 győztese (N2)

17.30: Úszás, elődöntők, (női 200 m gyors, férfi 50 m mell, férfi 200 m pillangó), döntők (férfi 200 m gyors, női 1500 m gyors, férfi 100 m hát, női 100 m hát, női 100 m mell)

20.30: Vízilabda, férfiak, negyeddöntő: C-csoport győztese–NJ1 győztese (N3)

22.00: Vízilabda, férfiak, negyeddöntő: D-csoport győztese–NJ2 győztese(N4)

 

JÚLIUS 26., SZERDA

9.30: Úszás, selejtezők (férfi 100 m gyors, női 50 m hát, női 200 m pillangó, férfi 200 m egyéni vegyes, vegyes 4×100 m vegyes váltó)

10.30: Vízilabda, nők, helyosztók: H5 vesztese–H6 vesztese

12.00: Vízilabda, nők, helyosztók: H5 győztese–H6 győztese

13.30: Vízilabda, nők, helyosztók: N1 vesztese–N2 vesztese (H7)

15.00: Vízilabda, nők, helyosztók: N3 vesztese–N4 vesztese (H8)

17.30: Úszás, elődöntők, (férfi 100 m gyors, női 50 m hát, női 200 m pillangó, férfi 200 m egyéni vegyes), döntők (férfi 800 m gyors, női 200 m gyors, férfi 50 mell, férfi 200 m pillangó, vegyes 4×100 vegyes váltó)

20.30: Vízilabda, nők, elődöntő: N1 győztese–N2 győztese (E1)

22.00: Vízilabda, nők, elődöntő: N3 győztese–N4 győztese (E2)

 

JÚLIUS 27., CSÜTÖRTÖK

9.30: Úszás, selejtezők (női 100 m gyors, férfi 200 m hát, férfi 200 m mell, női 200 m mell, női 4×200 m gyors váltó)

10.30: Vízilabda, férfiak, helyosztók: H5 vesztese–H6 vesztese

12.00: Vízilabda, férfiak, helyosztók: H5 győztese–H6 győztese

13.30: Vízilabda, férfiak, helyosztók: N1 vesztese–N2 vesztese (H7)

15.00: Vízilabda, férfiak, helyosztók: N3 vesztese–N4 vesztese (H8)

17.30: Úszás, elődöntők (férfi 200 m hát, férfi 200 m mell, női 200 m mell), döntők (férfi 100 m gyors, női 50 m hát, női 200 m pillangó, férfi 200 m egyéni vegyes, női 4×200 gyors váltó)

20.30: Vízilabda, férfiak, elődöntő: N1 győztese–N2 győztese

22.00: Vízilabda, férfiak, elődöntő: N3 győztese–N4 győztese

 

JÚLIUS 28., PÉNTEK

9.30: Úszás, selejtezők (férfi 50 m gyors, női 800 m gyors, női 200 m hát, férfi 100 m pillangó, női 50 m pillangó, férfi 4×200 m gyors váltó)

12.00: Óriás toronyugrás, férfiak, 27 m, elődöntő

12.00: Óriás toronyugrás, nők, 20 m, elődöntő

12.00: Vízilabda, nők, a hetedik helyért: H7 vesztese–H8 vesztese

13.30: Vízilabda, nők, az ötödik helyért: H7 győztese–H8 győztese

15.00: Vízilabda, nők, a harmadik helyért

17.30: Úszás, elődöntők (férfi 50 m gyors, női 200 m hát, férfi 100 m pillangó, női 50 m pillangó), döntők (női 100 m gyors, férfi 200 m hát, férfi 200 m mell, női 200 m mell, férfi 4×200 m gyors váltó)

20.30: Vízilabda, nők, döntő

 

JÚLIUS 29., SZOMBAT

9.30: Úszás, selejtezők (férfi 1500 m gyors, női 50 m gyors, férfi 50 m hát, női 50 m mell, vegyes 4×100 m gyors váltó)

12.00: Óriás toronyugrás, nők, 20 m, döntő

12.00: Vízilabda, férfiak, a hetedik helyért: H7 vesztese–H8 vesztese

13.30: Vízilabda, férfiak, az ötödik helyért: H7 győztese–H8 győztese

15.00: Vízilabda, férfiak, a harmadik helyért

17.30: Úszás, elődöntők (női 50 m gyors, férfi 50 m hát, női 50 m mell), döntők (férfi 50 m gyors, női 800 m gyors, női 200 m hát, férfi 100 m pillangó, női 50 m pillangó, vegyes 4×100 m gyors váltó)

20.30: Vízilabda, férfiak, döntő

 

JÚLIUS 30., VASÁRNAP

9.30: Úszás, selejtezők (férfi 400 m egyéni vegyes, női 400 m egyéni vegyes, férfi 4×100 m vegyes váltó, női 4×100 m vegyes váltó)

12.00: Óriás toronyugrás, férfiak, 27 m, döntő

17.30: Úszás, döntők (férfi 1500 m gyors, női 50 m gyors, férfi 50 m hát, női 50 m mell, férfi 400 m egyéni vegyes, női 400 m egyéni vegyes, férfi 4×100 m vegyes váltó, női 4×100 m vegyes váltó)

22.00: Záróünnepség

 

 

R0VktkqTURBXy9jNDkzYWZiZjU5ZGY3Mjg0YjA0MGU3MTAyYmFhOGVmZC5qcGVnkpUDAADNAxTNAbuTBc0DFM0BvA