• Kis slider

  • Széchenyi terv

Aktuális ajánlat

Sportesemények és a Szentesi Vízilabda Klub nyári edzés időpontjai

Sportesemények

Diapolo kupa

Időpont: 2017.08. 4-5-6.

Helyszíne: 33 méteres medence és fedett 50 méteres medence

 

Sas torna

Időpont: 2017.08.8-9-10.

Helyszíne: 33 méteres medence

 

Szentes 2006 torna

Időpont: 2017.08. 25-26-27.

Helyszíne: 33 méteres medence és fedett 50 méteres medence

Vízi edzésidőpontok a nyári alapozás idejére

2017. július 17-től – július 28-ig medencebeosztás (hétfőtől péntekig)

33-as medence

15.00-16.30 Kocsis (Üdülőközpont),

16.30-18.00 Hevesi A. (leány 2005)/ Pohl Anette (előkészítő)-csak hétfő, szerda, péntek/ Benedek T. (fiú előkészítő csoport),

18.00-19.30 Oltyán (leány serd)/ Győri E. (leány gyermek),
Vidumanszky L./Bravik F.( ifi) / Horváth Tamás (országos kapusok)

 

fedett uszoda
08.00-09.30 Győri E. (leány gyermek)/ )/ Oltyán (lány serd)/ Hevesi A (leány 2005)/ Vidumanszky L./Bravik F.( ifi)

8.30-11.00 Bíró/Somogyi (vidék fiú gyermek)
(A 2003/04-es gyermek korosztály minden tagját várjuk hétfőn 8.30-ra a fedettbe! Vásárhelyről a Hotel Pelikántól reggel 6.45-kor és délután 15.15-kor indul majd a klub busza Szentesre)

09.30-10.30 Kasza (fiú ifi)/
09.30-11.00 Szabics (fiú serd)/

14.30-17.00 Torday, Czirok (fiú 2006-07)/ Csendes (fiú 2005)/ 15:00-17:00 (Horváth Gy. vidék bajnokság kapusok)
17.00-19.30 Bíró (fiú országos gyermek)
17.00-19.00 Kasza (fiú ifi)
17.00-18.30 Szabics (fiú serd),

 

 

2017. július 31-től augusztus végéig medencebeosztás (hétfőtől péntekig)

 

33-as medence

15.00-16.30 Kocsis (Üdülőközpont),

16.30-18.00 Hevesi A. (leány 2005)/ Pohl Anette (előkészítő)-csak hétfő, szerda, péntek/ Benedek T. (fiú előkészítő csoport)

18.00-19.30 Oltyán (leány serd)/ Győri E. (leány gyermek), Horváth Tamás (kapusok)
19.30 -21.00 Vidumanszky L./Bravik F. – női csapat es ifi,

 

fedett uszoda

08.00-09.30 Győri E. (leány gyermek)/ )/ Oltyán (lány serd)/ Hevesi A (leány 2005)/
8.30-11.00 Bíró/Somogyi (vidék fiú gyermek)
09.30-10.30 Kasza (fiú ifi)/
09.30-11.00 Szabics (fiú serd)/

10.30-12.00 Pellei (férfi felnőtt)
11.00-12.30 Vidumanszky L./Bravik F.(női felnőtt es ifi) /

14.30-17.00 Torday, Czirok (fiú 2006-07)/ Csendes (fiú 2005)/ 15:00-17:00 (Horváth Gy. vidék bajnokság kapusok)
17.00-19.30 Bíró (fiú országos gyermek)
17.00-19.00 Kasza (fiú ifi)
17.00-18.30 Szabics (fiú serd)
19.30-21.00 Pellei (férfi)